Monero

Powstanie nowa kryptowaluta MoneroV

12 marca będzie wyjątkowym dniem dla właścicieli Monero (XMR).

Darmowy MoneroV dla Monero (XMR)

MoneroV będzie mieć ograniczoną emisję 256 milionów tokenów a w momencie podziału łańcucha sieci Monero, wszyscy posiadacze kryptowaluty Monero (XMR) otrzymają za darmo monety MoneroV w stosunku 1:10. Więc jeśli w momencie Hard forku na twoim portfelu znajduję się 1 XMR, to po 14 marca na twoim koncie pojawi się 10 razy razy więcej monet MoneroV.

Według informacjami znajdujących się na oficjalnej stronie MoneroV, liczba wprowadzanych w ramach nowej monety zmian nie jest długa:

„MoneroV posiada ograniczoną podaż monet, natomiast w przypadku Monero jest ona nieskończona. MoneroV zaimplementuje również nowe protokołu, które powinny rozwiązać problem skalowalności – na który natknął się XMR oraz inne kryptowaluty, między innymi BTC”.

MoneroV będzie dysponować także funduszem, który ma na celu szybkiemu rozwojowi kryptowaluty.

Obecnie żadna giełda kryptowalut nie ogłosiła zamiaru dodania nowego kryptowaluty MoneroV do swoich ofert, więc posiadacze Monero powinni używać portfeli e-walutowych z kluczem prywatnym, aby otrzymywać nowe monety. Twórcy obiecali opublikować szczegółowe instrukcje bezpiecznego przechowywania XMV w portfelu Monero GUI, MyMonero i Monero RPC.

Rynek kryptowalut reaguje

W ciagu ostatnich 7 dni cena Monero wyznacza się dużymi wzrostami (rzędu 30 %) co związane jest zbliżający się hard fork.

 

Dodaj komentarz

Click here to post a comment