Giełda

Giełda Abucoins od dziś nie przyjmuje wpłat w walutach fiat!

Jak poinformowała giełda Abucoins za pomocą emaila – platforma nie będzie już przyjmować wpłat w walutach fiat (PLN, USD, EUR), a jedynie w walutach cyfrowych. Klienci giełdy powinni jak najszybciej wycofać z giełdy środki nie będące kryptowalutami.

Od dzisiaj, wpłaty w tych walutach będą niedostępne, a jedyną metodą obrotu na platformie będą tylko i wyłącznie kryptowaluty. Spowodowane jest to wypowiedzeniem i zakończeniem rachunku bankowego. I jak się dowiadujemy z widomości rozesłanej do użytkowników giełda nie zamierza wznowić wpłat tradycyjnych walut w nadchodzących miesiącach.

W skutek zamknięcia rachunku bankowego giełdy, użytkownicy zmuszeni są do wypłaty wszystkich środków w walutach FIAT, bądź zamiany ich na kryptowaluty do dnia 23.03.2018 r. Jest to ostateczny termin, po którym zostanie całkowicie zamknięta możliwość ich wypłacenia.

Warto zaznaczyć że 9 marca giełda wprowadziła 5 nowych kryptowalut, w parze zamiany na BTC: Waves, Stellar, Blocknet, Pivx i Doge. Jak napisali w mailu, aktualnym zadaniem giełdy jest skupienie się na wprowadzaniu nowych kryptowalut.

Tags

Dodaj komentarz

Click here to post a comment