Cena Bitcoin: Korzystny początek tygodnia i szansa na wzrosty!

Poniedziałkowa sesja rozpoczęła się całkiem korzystnie, chociaż jeszcze w weekend cena Bitcoin ryzykownie spadła.

Na dzień 26 sierpnia, cena bitcoin znajduje się w okolicach 10 348 dolarów w czasie prasy. W przeliczeniu na polską złotówkę, BTC ma wartość 40 456 złotych. W weekend obserwowaliśmy dość niebezpieczne spadki kursu kryptowalut. Z tego powodu, otwarcie kontraktu w poniedziałek nastąpiło z niewielką luką podażową. Bardzo szybko jednak, miało miejsce wyciągnięcie cen. Obecnie obserwujemy próbę wybicia BTC powyżej poziomu 10 tysięcy dolarów

Sytuacja na rynku krypto, na chwilę obecną wydaje się korzystna. Można stwierdzić, że w tej chwili nie widać większych zagrożeń dla ceny BTC. Należy jednak pamiętać, że im dłużej przebywamy w okolicy 10 tysięcy dolarów, bez większej reakcji wzrostowej, tym większe prawdopodobieństwo przebicia tej strefy w dół. Można stwierdzić, że to co obecnie dzieje się na rynku, jest procesem reakumulacji, jednak potrzebujemy reakcji w czasie. Prawdopodobnie będziemy obserwować większe zmiany kursu bitcoin na przełomie sierpnia i września.

The post Cena Bitcoin: Korzystny początek tygodnia i szansa na wzrosty! appeared first on Tokeneo News – wszystko o kryptowalutach.