Blog Prezesa: Codzienne podsumowanie rynku

Dzisiaj na kanale Blog Prezesa pojawił się kolejny filmik z serii „Dziennik prezesa”. Jak zwykle pojawiło się podsumowanie sytuacji na rynku kryptowalut.

Analiza rynku krypto

Z analizy technicznej wykresu Bitcoina (BTC) wynika, że w ciągu ostatnich paru dni sytuacja rynkowa niewiele się zmieniła. Chęci dużych zakupów nie widać, widać inwestorzy na razie wolą poczekać i zobaczyć, jak cała sytuacja się rozwinie. Na razie BTC ma dosyć dużą przewagę nad innymi walutami cyfrowymi, co raczej nieszczególnie powinno dziwić, nawet pomimo ostatniej korekty. Bitcoin próbuje się utrzymać na obecnym poziomie, co nawet mu wychodzi.

Aktualny kurs BTC:

Po wyjściu z ostatniej konsolidacji testowany jest od góry poziom 11 132 USD. Jeżeli najpopularniejszej kryptowalucie uda się wybić, to możliwe są testy ostatniego lokalnego szczytu: 12 400 USD.

Patrząc na wykres tygodniowy widać, że ostatnie dwa tygodnie były odreagowaniem spadków, które tak zaniepokoiły całą społeczność krypto.

Wykres tygodniowy BTC
Wykres tygodniowy

Altcoiny mają spore problemy ze wzrostem – na razie praktycznie wszystkie lecą w dół. Sytuacja nie wygląda ciekawie, ale jak wszyscy wiemy, rynek ten jest bardzo kapryśny i zmienny. Raczej nie będzie dużym zaskoczeniem, jeśli za kilka dni alty zrobią ogromny skok, nawet o kilka czy kilkanaście procent.

Więcej informacji na stronie www.blogprezesa.pl oraz na kanale youtube:

The post Blog Prezesa: Codzienne podsumowanie rynku appeared first on Tokeneo News – wszystko o kryptowalutach.