Cena bitcoin powyżej 11 tysięcy! Zdobędziemy kolejne szczyty?

Za nami bardzo udany weekend. Cena bitcoin w dalszym ciągu utrzymuje ruch wzrostowy i osiąga poziom blisko 12 tysięcy! Czy jest to trwały powrót czy tylko chwilowa reakcja?

Cena bitcoin wynosi 11 597 dolarów w czasie prasy. Takiego wzrostu spodziewaliśmy się po ostatniej, piątkowej sesji, gdy kurs bitcoin wrócił powyżej strefy 10 tysięcy dolarów. Ta zmienność była wyczekiwana, ponieważ w ciągu ostatnich dni była ona nieco uśpiona. Zmienność zaczęła rosnąć bliżej weekendu, a dziś możemy zobaczyć kurs bitcoin bilsko poziomu 12 tysięcy dolarów.

Analizując kontrakt terminowy, widzimy że spadki, które miały miejsce z poziomu 14 tysięcy dolarów były reakumulacją, która skończyła się przebiciem 11 tysięcy dolarów. Ta strefa 11 tysięcy była ważna, ponieważ jedną z poniedziałkowych sesji otworzyliśmy luką podażową, która następnie była respektowana przez wykres. Wtedy właśnie z poziomu 11 tysięcy dolarów, obserwowaliśmy spadki do ceny 9 tysięcy. 

Wróćmy do pytania, czy jest to trwały powrót ceny btc. Zazwyczaj jeżeli mamy do czynienia z akumulacją czy reakumulacją, w około 75% przypadków wykresy wracają aby testować dolne granice. Możemy zatem spodziewać się powrotu w okolice 10 500 – 11 tysięcy dolarów. Liczymy na to, że zamknięcie sesji będzie podobne do tego co obecnie widzimy.

W dłuższym okresie czasu spodziewamy się jednak trwałego powrotu do wzrostów wartości btc. Na przełomie sierpnia i września oczekujemy większego ruchu, a nawet wyjścia powyżej ceny bitcoin 14 tysięcy!

 

The post Cena bitcoin powyżej 11 tysięcy! Zdobędziemy kolejne szczyty? appeared first on Tokeneo News – wszystko o kryptowalutach.