Cena bitcoin cały czas w ruchu korekcyjnym

30 lipca cena bitcoin wciąż na rynkach świeci się na czerwono. Spadki cen wiążą się ze spadającym wolumenem.

Ostatni dołek wartości BTC plasował się na poziomie 9000-9100 USD. Najnowsze spadki nie są zbyt duże, natomiast jeżeli znów cena bitcoin sięgnie wyżej wymienionego dołka, możemy znów obserwować ożywienie na rynku. Należy również dodać, że jeśli już BTC zbliża się do tego dołka, czyni to bardzo powoli.

Obecnie nie ma zbyt wielkiego popytu na kryptowaluty. Po ostatnim dołku w okolicach 17 lipca obserwowaliśmy odbicie w górę oraz wzrost wolumenu. Teraz jednak wolumen się obniża, a wraz z nim sama cena bitcoin.

Obecna sytuacja na bitcoinie przypomina nieco okres późnej wiosny, gdy pod koniec maja dochodziło do wielu korekt ceny i wolumenu. Dopiero w czerwcu niemal nie było dnia, gdy wykresy na rynkach nie zapalały się na zielono.

Obecnie trwa ruch korekcyjny, choć odchylenia są o wiele większe, niż w maju. Plusem może być fakt, że mimo spadku wolumenu, nie obserwujemy zbyt panicznych wyprzedaży. Jeśli rzeczywiście doszłoby do ustanowienia nowego dołka, przewiduje się powrót inwestorów na ten rynek i próbę poprawy sytuacji.

The post Cena bitcoin cały czas w ruchu korekcyjnym appeared first on Tokeneo News – wszystko o kryptowalutach.