Cena bitcoin spada poniżej linii wsparcia 10 tysięcy dolarów

Bitcoin otwiera sesję w okolicach 9 600 dolarów. Cena bitcoin spadła już poniżej kolejnej linii wsparcia. Czy możemy jeszcze liczyć na wzrosty, czy czekają nas już tylko spadki cen btc? 

Cena bitcoin na dzień dzisiejszy (29 lipiec) wynosi 9 600 dolarów. W weekend obserwowaliśmy zejście kursu bitcoin, poniżej ważnej linii wsparcia – strefy 10 tysięcy dolarów. Jednak pomimo tego, spadki nie są kontynuowane. Cena bitcoin znajduje się raz powyżej 10 tysięcy dolarów a raz poniżej. 

Można powiedzieć, że sytuacja w tej chwili staje się mocno niepokojąca. Następna linia wsparcia, znajduje się tuż nad majowymi szczytami – 8 300 dolarów. Ponadto low wyznaczone po osiągnięciu ostatniego szczytu (14 tysięcy dolarów), spadło do kwoty 9 100 dolarów. 

Do popołudnia nie powinno się wiele wydarzyć w tej sesji. Dopiero otwarcie sesji amerykańskiej, może dać nam większy obraz sytuacji na rynku. Trwałość ostatnich sesji nie jest zbyt duża. Potrzebny nam jest w tym momencie większy impuls zakupowy. Ponowne wyniesienie kursu bitcoin w okolice 11 tysięcy, świadczyłoby o powrocie wzrostów.

Przez najbliższe dni kurs bitcoin może wahać się pomiędzy strefą 11 tysięcy a 9 tysięcy dolarów. Jest to dość duży przedział. Jednak na chwilę obecną prognozy bitcoin wskazują na taki rozwój wydarzeń.

The post Cena bitcoin spada poniżej linii wsparcia 10 tysięcy dolarów appeared first on Tokeneo News – wszystko o kryptowalutach.